Grandinių gamybos lyderis - KMC

GRANDINIŲ GAMYBOS LYDERIS – KMC

Jei iki šiol neteko girdėti apie dviračių grandinių gamintojus ir nežinote kokių gamintojų produktus rinktis, norime pristatyti bendrovę, kuria abejoti neverta.

KMC buvo įkurta 1977m. Tuo metu tai buvo turbūt mažiausia grandinių gamybos linija pasaulyje. Bet vienas iš KMC įkurėjų – Chales Wu savo požiūriu į profesionalumą ir kokybę visuose gamybos procesuose padarė tai,  kas šiandien yra KMC – dviračių grandinių gamintojų lyderis pasaulyje.

1986m. KMC pasirašė bendradarbiavimo sutartį su didžiausia pasaulyje dviračių aksesuarų ir dalių gamintoja Shimano, kuri galioja ir šią dieną.

Profesionalumas ir sveikas požiūris į kokybę nulėmė kompanijos sėkmę šioje specializuotoje verslo srityje. Naudodami tik kokybiškas medžiagas KMC savo gamyboje integravo aukščiausius kokybės standartus ir modernias technologijas tam, kad galutinis vartotojas galėtų džiaugtis geriausias rezultatais už prieinamą kainą. Nuo 2003 metų KMC gaminiai yra tikrinami Toyota Production System (TPS), kurie kontroliuoja kokybę ir prižiūri aukštos kokybės standartus.

Įvertinti ir pripažinti kaip geriausi ne vienoje parodoje ir ne viename konkurse, KMC produktai skirti ne tik dviračiams, bet ir automobiliams, motociklams bei didžiąjai pramonei, o prekyba yra išvystyta 130 pasaulio šalių.

Pagrindinės KMC Grandinių technologijos:


EPT. EcoProTeQ naujausias laimėjimas – geriausia apsauga nuo rūdžių. EcoProTeQ yra dvigubai atsparesnė korozijai grandinė, nei įprastos. Kiti privalumai: glotniau sukimba su žvaigždėmis, tyliau dirba, didesnis efektyvumas, puiki išvaizda.


Pagrindinė “Diamond Like Coating” DLC savybė yra sumažintas nusidevėjimas. Grandinės paviršiaus kietumas yra daug didesnis nei kitų, kas užtrikrinta ilgaamžiškumą, funkcionalumą ir didesnį patvarumą. Tai viena brangiausių KMC technologijų.


3XSP. Tripple-X technologija garantuoja nepralenkiamą ilgaamžiškumą visoms X10e, X9e ir X101 grandinėms. Jei esate nepatenkintas kurios nors iš minėtų modelių grandinių ilgaamžiškumu ar kokybe, susisiekite su KMC gamintoju (DoubleX@kmcchain.nl). Esant pagrįstai abejonei dėl produkto kokybės grandinė bus pakeista.


Titanium Nitride – tai speciali KMC sukurta Ti-N grandinių danga ir šių technologijų grandinės ne tik atrodo įspūdingai, bet ir turi itin didelį atsparumą susidėvėjimui, bei yra išskirtinai tvirtos.


KMC grandinės yra suderinamos su visomis pavarų sistemomis. Non-Directional – grandinės neturi krypties.


XSL. Inžinieriai kurdami ir pritaikydami naujas technologijas visada atsižvelgia į galutinio produkto svorio ir tvirtumo santykį. KMC X11SL modelio svoris 239 g (114 narelių) ir tai yra lengviausia 11 pavarų grandinė pasaulyje.


Specialiai sukurtos X-Bridge išorinės grandinių plokštelės užtikrina greitesnį, sklandesnį ir tikslesnį pavarų perjungimą.


KMC e-Bike grandinės specialiai sukurtos dviračiams su galingaisiais ir vidutinio galingumo elektros varikliais. Optimizuotos kniedės, didesnis atsparumas tempimui, ir įspūdingas ilgaamžiškumas.

Jums tinkančios grandinės pasirinkimo gidas parsisiųsti.

KMC produktus skirtus dviračiams įsigyti galite mūsų parduotuvėje Taikos pr. 48C, Klaipėda, “Dviračių Centras”  arba oficialiame KMC puslapyje (http://www.kmcchain.eu/The_right_chain_for_your_bike).