Silverback FATBIKE dviračiai

Besibaigiant aktyviam dviračių sezonui, mūsų parduotuvę pasiekė nauji dviračių modeliai, kuriais aktyviai važiuoti galima visais metų laikais.

Šie modeliai skirti nekantriausiems naujų patirčių ieškantiems dviratininkams. Su Silverback Scoop ir Sphere dviračiais ne tik be vargo įveiksite beviltiškas bekeles ar drėgnus miškų takus, bet ir mėgausitės nuostabiu laiku praleistu prie jūros ant puraus smėlio. Atšalus orams ir iškritus pirmajam sniegui patogų fotelį prie židinio galėsite pakeisti Fat Bike balneliu ir panirti į naujų pojūčių paieškas ant puraus sniego dar nenuvalytose gatvėse ir nepramintuose takuose . Išskirtinė dviračio išvaizda sugers visus praeivių žvilgsnius ir nespėsite atsakinėti į tą patį klausimą – “ar nesunku minti?”

Gali susidaryti įspūdis, kad šiuos storulius yra sunku minti, tačiau tai tik pirmasis klaidingas įspūdis. Dėl subalansuotos dviračio dinamikos ir bendrojo dviračio svorio, kuris siekia tik 13-15 kg., važiuoti ne tik, kad nesunku, tačiau yra itin malonu ir patogu.

Vokietijos dviračių industrijos inovatoriai Silverback Technologies 2017 m. kolekcijoje pažėrė daug naujienų. Pradėkime nuo Tubeless sistemų pritaikymo Fat Bike platformose. Beveik visi modeliai suteikia galimybę vartotojui su minimaliomis investicijomis ištraukti kamerą, įpilti “sealant’o” ir važiuoti nesukant sau galvos, ką reiks daryti, jei prasidursiu kamerą.

2017 m. Fat Bike kolekcijoje skirta dėmesio ir vaikams. Pristatyti 20 colių Scoop Quater ir 24 colių Scoop Half. Ryškios spalvos, įprasto dviračio svoris, ekstraordinarinė išvaizda – išskirtiniam vaikui skirtas Fatbike’as.

Taigi, kuom iš tikro Fatbike skiriasi nuo įprastų dviračių..? Su dviračiu keliaujam jau pramintais takais, o su Fatbike mes praminame naujus!

Visada pavėjui!